Dziewięć wskazówek na zwiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka sprawdzonych sposobów na to, aby bardziej Ci się chciało i żeby twoja i towarzyszki satysfakcja ze stosunku była znacznie większa.

Prezentuje parę prostych porad, żeby w twoim łożu zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj ją
Jeśli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie produkować hormony, które wzmocnią waszą więź. Badania prowadzone w USA dowiodły, iż dotyk aktywizuje produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która scala pary ze sobą. Skutek jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć ochotę na seks.
2. Wyjdź na słońce

Godzina spędzona na słońcu może podnieść poziom testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o 69 procent – do takiej konkluzji doszli naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo światło słoneczne obniża ilość melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność oraz apetyt na seks. Solarium też tak działa.
3. Aranżuj romantyczne seanse filmowe

Zgodnie z tym co dowodzą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny oraz czuły. Zauważyli oni, że filmy miłosne podnoszą poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o 10 %. Największym twoim kłopotem będzie znalezienie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie i erekcje są nadzorowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, kiedy zajdzie taka potrzeba. Oprócz tego ziewanie powoduje, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego penisa przypływa większa ilość krwi.

5. Pij sok z granatu
Każdego dnia spożywaj szklankę soku z granatu. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim wykazały, tadalis
że owoc ten usprawnia przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Oprócz tego powoduje, że całujesz bardziej namiętnie.
6. Otocz się wonią wanilii

Woń wanilii skutecznie wzmaga transport krwi do penisa – tak twierdzą badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które relaksują i pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że nabywanie lodów waniliowych jest dużo mniej krępujące niż wyposażanie się w leki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeżeli mężczyzna je za mało cynku, jego ciało wytwarza mniej testosteronu. Wskutek tego wskazane jest włączyć do diety wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij również o witaminie C, która powiększa ilość oksytocyny w organizmie i wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Rzuć papierosy

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może doprowadzić do zwężenia naczyń krwionośnych, hamując napływ krwi do członka. Pewne badanie udowodniło, że już 2 papierosy mogą sprawić, że wzwody będą bardziej miękkie. Pamiętajmy również o innych negatywnych przymiotach palenia, takich jak nieświeży oddech, szare zęby i zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie viagra bez recepty