Wszystko o problemach z męskością

Young happy couple in bed

Czasami seks sprawia ból

Seks, który w większości przypadków jest przyjemnością, czasami może być dla faceta bardzo bolesny. Jest tak wtedy, gdy chorujesz na 1 z 5 chorób. Poznaj przyczyny, które mogą przemienić twoją przyjemność w prawdziwy koszmar.

Tych pięć demonów to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (nazywana też kandydozą, cialis typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty i choroba Peyroniego. Wymienione schorzenia można leczyć farmaceutykami tradycyjnymi, na ogół lekami na receptę, przepisywanymi przez lekarza. Istnieją też domowe metody leczenia niektórych z nich.

Chyba wszyscy mężczyźni lubią seks, lecz tych parę chorób może doprowadzić do tego, iż twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Warto więc wiedzieć trochę więcej o tych schorzeniach oraz o metodach pozbycia się ich, jeżeli już cię dopadną.

Infekcja dróg moczowych

Gdy drogi moczowe zostaną zakażone przez drobnoustroje, to zaczynasz cierpieć na infekcję dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki i wywołać nieodwracalne ich zniszczenie. Większa część infekcji dróg moczowych rozpoczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz tania kamagra z pęcherza moczowego. Bakterie, które powodują infekcje, zazwyczaj znajdują się w jelicie grubym i są obecne w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie dróg moczowych są większe, jeżeli spożywasz zbyt mało płynów, albo jeżeli chorujesz na cukrzycę. Przyrost gruczołu krokowego lub kamienie nerkowe także pogłębiają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.