Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

indeks1

Dlaczego ci się nie chce kochać?

Brak zainteresowania seksem u mężczyzny to nie to samo, co trudności ze wzwodem albo impotencja. Mężczyźni, którzy mają obniżone libido albo nawet jego brak, są w stanie uzyskać erekcję, nawet, jeżeli stracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u facetów może wynikać z bardzo rozmaitych powodów, które zawierają zarówno kłopoty fizyczne oraz psychiczne. Te pierwsze to zazwyczaj alkoholizm, uzależnienie od narkotyków, otyłość, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca lub skutki uboczne niektórych leków.

Wśród psychicznych przyczyn niskiego libido lub wręcz jego braku wymienia się depresję, stres, utajony homoseksualizm oraz kłopoty w związku. Niskie
kamagra w zelu libido może również wystąpić u niektórych mężczyzn za sprawą zahamowań powiązanych z traumatycznymi przeżyciami w wieku dziecięcym.

Stres

Większa część mężczyzn przeżywa stres na skutek trudów w pracy albo problemów w związku czy w rodzinie. Może to prowadzić do znacznego obniżenia libido. Bez względu na przyczynę stresu, organizm ludzki ma wrodzoną tendencję do odpowiadania na niego przygotowaniem do walki lub ucieczki. Z tego powodu wytwarza hormony takie jak kortyzol oraz adrenalina, które w naturze mają zachęcać go do działania. Ciężko jednak po otrzymaniu reprymendy od kierownika zacząć go bić lub brać nogi za pas, w związku z tym zazwyczaj dusimy tę naturalną reakcję, powodując, że nasilona energia oraz napięcie nie mają ujścia. Jeżeli przez długi okres czasu trwasz w podobnej sytuacji nie mając możliwości rozładować swoich nerwów, możesz liczyć się z ujawnieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym problemów seksualnych, takich potencja
jak brak popędu płciowego lub brak zainteresowania seksem.