Sposoby na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj miast jazdy taksówką

Jeśli zależy ci na twardszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia oraz formy wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Badania wykazują, że faceci, którzy pokonują pieszo codziennie 3 kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej trudności z erekcją w porównaniu tania levitra do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zawężanie się żył jest jedną z istotnych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice funkcjonują na optymalnym poziomie tylko wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby od razu wykonywać wszystkich skomplikowanych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu być w erekcji jak najdłużej. Niezmiernie łatwe ćwiczenie, jak spacer zamiast zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, aby zainicjować widzialną różnicę błyskawicznie i w wygodny sposób. Innymi słowy, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do pracy.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć erekcję. Bierze się to stąd, że zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem działania nietrwałego, jednakże bardzo aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Kiedy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust lub do członka. Nigdy nie zauważyłeś małego drżenia w kroczu podczas ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Pamiętaj więc o częstym ziewaniu oraz uwalnianiu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za leniucha.

Śpij długo i dobrze

Po stosunku twój członek jest w większości wypadków zmęczony. Musi wypocząć. Zatem niezwykle ważne jest, żebyś zaznał tyle snu, ile tylko możesz. W czasie zdrowego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, że twój członek jest tania kamagra zdrowy oraz gotowy znowu do działania. Twój penis “ładuje się” w trakcie snu. A więc dla mocnej i zdrowej erekcji, niczym nie zmącony i długi sen jest ogromnie istotny.