Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze wyeliminuj smutki, niezadowolenia oraz nieszczęścia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy stanowi jednym z najefektywniejszych i bardzo praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego skuteczność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma istotną symbolikę: czerń odpycha zło oraz niepowodzenia, biel wzmacnia dobro oraz zatrzymuje pozytywną energię.

Świeca wykonywana jest ręcznie z ekologicznego wosku, posiada knot nasączony olejkami i wyciągami z niesamowicie bogatych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału nieodzowna istnieje też odpowiednia formuła, która stanowiła używana już w starożytności; to szczególne zaklęcie ochronne, które korzysta strzec przed negatywną energią z zewnątrz, niebezpieczeństwami oraz niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia nasza służenie wielowymiarowe. Nie tylko zabezpiecza przed nieszczęściem i oczyszcza, lecz i unieszkodliwia klątwy oraz uroki. Odgrywa ważną działalność w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha i odprężenia umysłu, co we obecnym świecie jest znacznie trudne. Zaś sam proces odprawiania ceremoniału wymaga zaledwie kilku przygotowań: dobrego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, które mogłyby rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego wyciszenia się (można poprzedzić go medytacją). Następnie trzeba tylko skupić się na planu, który potrzebujemy kupić dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic

Kankusta-Duo

Knee Active