Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych oraz dobrodziejstwo wychodzące z licznych elementów wzmacniających, jakie doznają się w niniejszym serum sprawiają, że już po pierwszej aplikacji widać oraz odczuwać różnicę. To niezwykła formuła, która składa się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w doskonałych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia strukturę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To jednakże wciąż niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz powiązanych z nimi zalety. Ekstrakty z kiełków soi i pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży doprowadza do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin A, C oraz E efektywnie chroni włosy przed niekorzystnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co liczy niezbyty dowód iż warto zaczerpnąć z atutów tego preparatu osobiście.

Vivese Senso Duo Oil 2

Pro Engine Ultra

Revitalum Mind-Plus

Vivese Senso Duo