Świetne efekty przy małym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
końcowy efekt treningów
najdoskonalsza klasę materiałów
przypływ sił i energie
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

ZBUDUJ SWOJĄ OPINIĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w zakresu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją chęć oraz wielkość mięśniową. Więc wyjątkowo skuteczny i zaawansowany środek dostępny dla każdego, kto chce zbudować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwala Ci wykuć mięśnie jak stal. Miej najznakomitsze efekty sportów i poczuj różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie występował na straży Twojego testosteronu. Nazywa to odpowiednie korzyści. Dostrzeż gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie mocy i chęci jeszcze wcale nie było właściwie banalne oraz bliskie. Będziesz miał gwarancja, że testosteron nie zamieni się już nigdy w estrogen. Stosowanie Cerberusa zgodnie z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do tworzenia Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą zmianę i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty sportów i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na siłę oraz dostań na drugi poziom ćwiczeń. Kimera toż większa skalę i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin a minerałów, przygotowany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i dostań to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dodatnio na sukcesy treningów. Zwiększ efektywność fizyczną choćby o 30%. Szybciej regeneruj się po każdej morderczej rywalizacji dodatkowo lub zdecydowany do drugiego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z ZAŁOŻENIAMI!

Dobrze wiesz, że jedne dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to więcej przygotowany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najniższym szczególe. Niestety będziesz zawierał żadnych wątpliwości jak stosować suplementy, co zjadać i jak ćwiczyć, żeby polepszyć formę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
sam dzień regeneracji

Wyniki będą dostępne już za trzy miesiące!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )